Bize Ulaşın : 0332 238 3323 info@konyaevdenevenakliyat.com.tr

Akören Evden Eve Nakliyat

Akören Evden Eve Nakliyat

Konya'nın dört bir yanına en kaliteli hizmeti veren Dinçsoy Evden Eve Nakliyat, Akören ilçesinde de en profesyonel hizmeti vermeyi sürdürmektedir. Yıllardır Akören ilçesine ve Akören ilçesinden dışarıya bir çok müşterimizi taşıdık. Bunu sayesinde uzman nakliyat ekibimiz Akören ilçesine çok iyi bilmektedir ve size en hızlı hizmeti verecektir. Evden eve nakliyat hizmetindeki tecrübesi ile müşterilerimize özel çözümler sunarak, planlı ve programlı bir nakliyat süreci yönetiyoruz. Sigortalı olarak yaptığımız evden eve nakliyat hizmeti, İstanbul'un Akören ilçesine de aynı şekilde sigortalı olarak yapmaktayız. En son model nakliyat araçlarımız, uzman nakliyat ekibimiz ve en kaliteli ambalajlama malzemelerimiz ile daima tüm eşyalarınız en güvenilir şekilde taşınmasını ve yeni adreslerine teslim edilmeleri güvencesini veriyoruz.

Evde Eve Nakliyat hizmetini ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz ile başlatıyoruz, böylelikle tüm nakliyat süreciniz önceden planlı, ve sizin programınıza uyacak şekilde yönetiliyor. Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertizimiz evinize gelerek taşınacak eşyaları inceliyor, ve nakliyat için hangi aracımızı kullanacağımızı, kaç kişinin taşınmada görevlendirileceğini ve diğer nakliyat detaylarını sizlerle belirleyip konuşuyor. Sizinle önceden planladığımız tarih ve saatte gelen nakliyat ekibimiz profesyonelce tüm eşyalarınızı kaliteli ambalajlama malzemeleri ile ambalajlıyor, montajlanmış eşyalarınızın demonte ediyor ve düzenli bir şekilde aracımıza yerleştiriyor. Yeni adreslerine en güvenilir şekilde ve en önemlisi sigortalı olarak gönderilen eşyalarınız size söz verilen zaman diliminde yeni adreslerine teslim ediliyor ve sizin belirlediğiniz yerlere yerleştiriliyor. Montajlanması gereken eşyalarınız sizin belirlediğiniz yerlere monte ediliyor.

Akören ilçesine nakliyat hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz bir sonraki nakliyat talep ve ihtiyaçları için tekrar bizimle çalışmayı seçiyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma standartımız ile her daim sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda en verimli ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz sizlere en güvenilir hizmeti sunarak nakliyat sürecini sizler için çok kolay bir hale getiriyor.

 

Yukarı